Motra e Leonora Jakupit e lumtur në krahët e bashkëshortit, ja kush eshte ai

Leonora Jakupi është ndër ato femra që nuk bëhet kurrë bajat.
Që nga paraqitja e saj e parë është pëlqyer shumë nga publiku, duke u konsideruar si një femër e bukur dhe me stil.
Sa i përket pamjes së jashtme, hiq mangutt nuk ia lë as motra e saj Blerta, të cilat duket si binjake.
Ajo keto dite ka publikuar disa foto me burrin e saj, ja kush eshte ai, shtypenii meposht re’klamn dhe hapen,fotot.