Motra e Bes Kallakut ka ditëlindjen/ Ja si e uron Xhensila me fjalë zemre


Motra e Bes Kallakut, Ana Kallaku, nuk është tashmë një personazh i panjohur për median rozë. Fal rrjeteve sociale dhe marr dhënies shembullore me vëllain, ajo ka marrë shpeshherë vëmendjen e ndjekëve. Por jo vetëm me Besin, edhe mar rëdhënia që Ana gëzon me Xhensilën është për tu përgëzuar.

Motra e Bes Kallakut ka ditëlindjen/ Ja si e uron Xhensila me fjalë zemre. Sot kunata e Xhensilës feston ditëlindjen dhe këngëtarja nuk e ka kaluar pa publikuar një video me të në Instastory ku ptuhen e përqafohen, siç nuk ndodh shpesh mes kunatash.