Mos e humbisni, Gjinon që e martuan 14 vje.c e mbani mend? Ja si duket tani dhe ku jeton

Filmi “14 vjec dhender” dikur na ka lene te gjitheve te gozhduar pas ekranit te televizorit. Ne te gjithe qe e kemi pare filmin kemi qeshur pa fund me batutat e djaloshit Gjino qe u martua 14 vj.ec.

Aktori qe luajti ate rol quhet Admir Sorra dhe sot ka ndryshuar shume, fare pak mund te duket si Gjino i dikurshem, shkruan ditorja.

Ai aktualisht jeton ne Vlore dhe mesohet se vite me pare ka qene jashte shtetit. Aktori Admir Sorra sot eshte nje burre i pashem qe gjithsesi i ka mbetur buzeqeshja karakteristike e Gjinos.

Ne te gjithe qe e kemi pare filmin kemi qeshur pa fund me batutat e djaloshit Gjino qe u mar tua 14 vj.ec, ja si duket ai sot.