Mos e humbisni, A e keni parë Leonoren pa grim, ja si duket

Leonora Jakupi është këngëtarja kosovare e cila çdo herë është lakmuar për bukurinë e saj ‘bio’.Por pak veta e dijnë që Leonora sikur shumë kolege tjera edhe ajo i ka mbushur pak buzët.

Gjë që nuk vërehet dhe shumë mbase sepse nuk e ka tepruar, Sidoqoftë ajo e gëzon një simpati të madhe nga publiku në veçanti për stilin e saj elegant e të pa llastuar ndonjëherë.

Kohët e fundit e kemi parë thuajse ccdo herë të ngjeshur me grim, për arsye të xhirimeve të fundvitit.E sonte këngëtarja e shumëpëlqyer sjellë një imazh ku shfaqet pa grim, ku po duket e mrekullueshme.

Sikur të na dëgjonte më mirë të mos grimohej më, ja si duket ajo ne fotot e fundit qe ka postuar, transmeton ditorja.