Mjafton një lugë nga kjo pije dhe për një orë do t’ju shkrihett gjithë dhj.ami/ Do hiqni 3 kg në 2 ditë

Çdo njeri që ka pasur probleme me humbjen e peshës dhe përpiqet të mirëmbajë një peshë normale, e din se pjesët më të vështira për të humbur peshë janë stomaku dhe kofshët.

Ato janë të parat ku depozitohet dhjami dhe të fundit ku shkrihet, e ky është rregull i pa folur të cilin të gjithë e dimë.

Por, a ka ndonjë mënyrë përmes së cilës mund t’i shkrijmë këto depozita të dhjamit rreth belit dhe kofshëve më shpejt? Në vend se të hani darkë, përpiquni të mos konsumoni asgjë për pak orë para se të flini dhe pini këtë produkt. Çdo njeri që e ka provuar thuhet se ua ka shkrirë dhjamin menjëherë përderisa ata kanë qenë në gjumë.

Përbërësit: Limon Majdanoz Uthull Kanellë Një lugë gjelle mjaltë ose xhenxhefil Përbërësit i përzieni në blender dhe duhet të planifikoni që të flini saktësisht 8 orë.Nuk do të kalojë kohë e gjatë dhe do të vëreni se si numrat në matëse të peshës do të zvogëlohen.