Mimoza Shkodrën e njihni,por motrat e saj do ju lëjn me gishta n’goje…(Foto)

Mimoza Shkodra gjithmon ka qen ne qender te vemendjes ne mediat rozee, si per bukurin ashtu edhe per elegancen e saj.
Por a i keni parë ndonjëherë sa të bukura janë motrat e Mimozaa Shkodrës?
Këngëtarja keto dite ka publikuar imazhe me motrat e saj te cilat kan mahnitur me bukurit e tyre.
‘Sisters‘, ka shkruar në mbishkrimin e fotove, ku vertet duken shume te lumtura, hapeni posht re’klamn dhe menjeher,ju hapen pamjet.