Merr fund midis Beatrix dhe Donaldit, Ai qan hallet me Antonelen, Nuk po mundem me..

Antonela Berisha dhe Donald Veshaj, kanë diskutuar së bashku pas spektaklit të së premtes për marrëdhëniet e tyre. Ata kanë treguar se kanë dashuruar me të vërtetë shumë por lidhjet nuk kanë zgjatur. Ajo që ka habitur jo pak, ishte deklarata e aktorit Donald Veshaj.

I cili u shpreh se lidhja e tij me Beatrix Ramosajn mbase jashtë shtëpisë nuk do të funksionojë për arsye të ndryshme dhe se asnjëherë nuk i dihet asgjëje. Si për t’ja mbështetur këtë deklaratë, Antonela tha ës dashuritë e vërteta kanë përfunduar sipas saj gjithmonë me ndarje dhe vetëm atëherë e kupton sesa shumë e ke dashur atë person.

Donaldi unë tek rastësia nuk besoj, mund të ndodhi që ajo nuk më peelqen mua, sesi mund të bëjmë seks për shembull, të flasim realitetin. Çfarë po bëjmë këtu? Po shesim gjë moral apo po parashikojmë gjëra se ku e di unë sesi do të vazhdoj kjo histori.