“Merr 455 euro për 4 koncerte, tani për Co vid -19 e merr me gjys cmimi”, Fero t allet me Robert Berishën

“Merr 455 euro për 4 koncerte, tani për Co vid -19 e merr me gjys cmimi”, Fero t allet me Robert Berishën.

Fero është ka pur keq me Robert Berishën, pas një deklaratë të këtij të fundit që of.endonte reperin.Ja cfare ndodhi,kl1ikoje-ree.klamimin, dhe ndiiq-videon,Ai ka bërë mbrëmë një sërë postimesh ku ta.llet me tarifat e koncerteve të Robertit, pasi një fans i shkroi Feros se këngëtari kishte kënguar për 400 euro në një festë në shtëpinë e tij.

Fero nisi vargun e postimeve ta.llëse pas një deklaratë të vjetër të Robertit, i cili i vënë përballë zgjedhjeve mes Flori Mumajesit dhe Feros, u iu drejtua Eneda Tarifës duke i thënë: “Këtë mundesh edhe me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet”.

Me sa duket kjo deklaratë për moshën e tij, nuk është pritur mirë nga reperi Fero, i cili shprehet se tani që është periudhë pandemie, Roberti mund ta ulë pazarin në 215 euro.

“Tash për Co vid 19 o ngjendje me ardh me 215 euro per 4 data koncerte apo ahengje. Ky është emri juaj i ri ROBELTI”.

Një ndjekës i kishte bërë replikë në një nga postimet dhe i thotë se për ahengje familjare, Roberti i kishte shkuar për 400 euro.

“Robert Berisha kur tvi nKosov jom ka du me bo 1 grill me shoqni edhe po tpaguj sa e ki qmimin me na bo atmosfer qaty pak”, përfundon Fero.

Roberti ende nuk ka reaguar për këto postime, por ai së fundi do të bëhet pjesë e një spektakli të ri që titullohet “Robi plaket kur don vet”.