Melisa që kërkon Burrë ka punuar me Arian Canin më Parë/ Ja pse iku që aty…

Melisa që kërkon burrë ka punuar me Arian Canin më parë/ Pse iku që aty. Konkurrentët e “Përpu then” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ata jane gjithmone ne qender te vemendjes.

Së fundmi programit i është bashkuar edhe një vajzë e re, Melisa, e cila zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të parë.

Melisa nuk është hera e parë që përballet me kamerat pasi dikur ka qenë për pak kohë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”.

22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. Melisa studion për mjekësi, është balerinë dhe tani është në kërkim të dashurisë në “Përpu then”,ditorja.