Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të q arë/ Shihni sa është zbukuruar tani


Vogëlushja Beren Gokyildiz eshte aktorja qe fitoi ze mrat e te gjithe publikut shqiptar me rolin e saj ne serialin “Nënë”. Beren edhe pse e vogel eshte vlerësuar jashtëzakonisht për talentin e saj dhe ajo ishte vetem 7 vjece kur luajti rolin e “Melekut” apo “Turnës” në vitin 2016.

Tashme vitet kane kaluar dhe Beren Gokyildiz është rritur. Aktorja p oston vazhdimisht në profilin e saj në Inst agram e mesa duket ne fotot e fundit gati nuk njihet: E veshur me shumë stil, me xhinse, xhaketë me xixa dhe syze dielli. Beren duket si një zonjushë e rritur.