Me rastin e ditëlindjes së tij, Fifi prezanton për herë të parë vëllain, ja sa i bukur eshte

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi, është shumë aktive në rrjete sociale. Ditën e sotme përmes një postimi ka treguar se vëllai i saj, Muhamed Raçi, feston ditëlindjen dhe këngëtarja e ka uruar publikisht.

K1ikko rek;lamn dhe shikko,fotot.
Ajo ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit një foto krah tij, duke e prezantuar me fansat. Krahas fotos Fifi e ka uruar të vëllain me fjalët më të ëmbla.