Me ne fund Njomza na njofton me burrin, ja kush eshte ai (Video)

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.
Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive. Sonte përmes një postimi, ajo na ka njoftuar me burrin e saj,hape pamjen mëposhtë dhe shikoje foton të plotë.