Me fustan blu dhe dekolte te hapur/ Ja si dukej Xhensila Myrtezaj ne diten e fejeses se saj me Bsein

Me fustan blu dhe dekolte te hapur/ Ja si dukej Xhensila Myrtezaj ne diten e fejeses se saj me Bsein.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku jane nje nga ciftet me te dashur per publikun,hape-ree.klamimin, dhe shiiko-videon, e Xhensiles.Kohe me pare ata kane kurorerzuar ne fejese dashurine e tyre. Shume gjera kane ndryshuar nga ajo periudhe edhe sot pasi te dy artistet kane qene te vegjel. Paraqitja e tyre ka qene shume ndryshe nga si duken ata sot.

Besi shfaqet i veshur me kostumin tradicional sic e kerkon rasti ndersa Xhensila ka veshur nje fustan ngjyre bojeqielli. Ceremonia e fejeses se ciftit ka qene mjaft private.Edhe sot e kesaj dite ata vazhdojne te jene te dashuruar dhe jane prinder te nje vajze, Ajkes.

Xhensila dhe Besi vazhdojne jeten dhe karrieren artistike te mbushur me projekte te reja.