Martohet Mimoza, pamjet nga dasma e ish-banores së ‘Big Brother’

E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani.

Por ka mbetur një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku. Pak kohë më parë ish-banorja prezantoi për herë të parë të dashurin e saj duke postuar një foto krah tij. Sot Mimoza ka dhënë lajmin e bukur se ajo dhe djali që i ka rrëmbyer zemrën janë martuar.

Mimoza ka postuar disa foto nga dasma ku shfaqet me një fustan jo tradicional, por shumë elegant dhe plot sharm. Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku.Martohet Mimoza, pamjet nga dasma e ish-banores së ‘Bi g Brot her’,ditorja.