Martesa e ka zbukuruar shumë Aida Doçin, ja sa e bukur po duket (Foto)

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Ajo u përfol shumë edhe për lidhjen e saj me menaxherin, Naser Qelin.Këngëtarja para disa ditësh njoftoi se tashmë janë zyrtarisht të martuar, duke publikuar kështu disa pamje nga ceremonia e tyre.

E ajo se fundmi ka marrë pjesë në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ të Luana Vjollcës.E veshur me fustan të kaltër dhe e rregulluar bukur, Aida po shkëlqen si asnjëherë me parë.