Mahnitese, ja disa pamje nga shtepia e Xhensiles dhe Besit (Video)

Mahnitese, ja disa pamje nga shtepia e Xhensiles dhe Besit. Ata jane jane gjithmon ne qender te vemendjes ne mediat roze. Xhensila Myrtezaj, ka treguar se dje ka preferuar të qëndrojë në shtëpi duke ndjekur nga ekrani emisionin e bashkëshortit të saj Bes Kallaku.
Këngëtarja ka ndarë për ndjekesit edhe disa pamje ku vertet dizajnj prej brenda dukej e mrekullueshme, duke k1ikuar posht videon, ju hapen,pamjet.