Mahnitese/ Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake. Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut.

Ajo eshte gjithmone ne qender te vemendjes Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet. Së fundi, ajo ka postuar një foto me motrën e saj.

Të veshura njësoj, motra Tahiri po duken si binjake, met vertet duken si gjithmone shume elegante dhe te bukura,percjell ditorja.