Lulja Dhe Meda Vishen Njësoj, Por Ky Detaj Mori Gjithë Vëmendjen

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Çifti janë gjithmonë të komentuar për jetën e tyre private.Ata nuk hezitojnë të jenë aktivë në rrjete sociale ku posdedojnë me mijëra ndjekës.
Sot, Meda ka publikuar një foto ku shihet se është veshur njësoj me Lulen, dhe është pamja dhe grimi i saj ajo që mori gjithë vëmendjen,k1ikko ne re!klamn dhe shfaqen,fotot.