Luana Vjollca tregon si dukej në moshën 16vjeeçare, Do habiteni (Foto)

Këngëtarja dhe njëherësh prezantuesja, Luana Vjollca, padyshim që shpesh bëhet motivim për fansat.Ajo për vite me radhë ka qenë aktive në paraqitjet televizive, përfshirë edhe me prurjet e reja muzikore.

Ndërkaq, në një postim në rrjetin social ajo ka ndarë një imazh të realizuar para 13 vitesh.“13 vite më parë. Duke po’zuar për kopertinën e revistës Jeta”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Në imazhin e parë shihej me bikini derisa kafshonte një copë shalqiri, kurse në postimin e dytë ajo solli dukje nga trupi i saj.

Nuk ishte e mundur që fansat të mos reagonin, ku një shumicë e tyre e preferonin buk’uroshen medukje natyrale.Vlen të përmendet se Luana gjithmonë aku/ zoheet për ndërhyrjet në fyttyrë dhe në trup,ditorja.