Learta na prezanton me binjaken e saj, nuk do të mund t’i dalloni

Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.
Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar krejt njësoj me kunatën e saj. E me këtë pamje ato po duken si dy binjake,hape reeklaamn mëposhtë dhe shikoje foton të plotë.