“Lamtumirë shoku im i mirë”, Bes Kallaku dedikim prekëss, për milionerin që u gjet pa jete në vilën luksoze

Aktori i njohur Bes Kallaku, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se ka hu mbur shokun e tij më të mirë. Në foton që Besi ka publikuar, ai shihet krah për krah me biznesmenin Eugert Lazajt, duke zbuluar kështu miqësinë që ka pasur me djalin e ri që u gjet i ve tëvr arë në banesën e tij më 30 korrik të këtij viti.

Lazaj ishte pronar i një kompleksi luksoz në zonën e Maminasit. Në njoftimin paraprak që shpërndau policia ditën e ngjarjes, thuhej se biznesmeni ishte gjetur i p aj etë në orën 07:00 të mëngjesit dhe pranë trupit kishte një ar më zj arri.

Postimi i plotë i Besit:

“Lamtumire shoku im i mire. Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon trishtimin. Por sot trishtueshem na ka mbet vec e qeshura jote dhe kujtimet. Kush te ka njohur e di shume mire se c’njeri ishe. I lehte dheu mbi ty, ne paqe shkofsh e pushofsh!’”.