Lamtumire barkur te vaarur, ja si ta eliminoni ate me kete pije brenda 10 ditesh

Le të shohim tani se si të përgatisim zgjidhjen e fuqishmee, për të hequr ngadalësinë e stomakut në vetëm 10 ditë.

përbërësit:
1 e gjysëm lugë gjelle pluhur shafran i Indie
1 e gjysëm lugë xhenxhefil pluhur
5 lugë lëng limoni
Gjysma lugë çaji piper i kuq
Një lugë me stevia
Një litër ujë
Përgatitja dhe përdorimi, ja si behett, k1ikko ne re’klamiim, dhe n’diqni,viideon.