Lajmi i fundit/ Sali Berisha dë nohet nga gjykata përshkak se…(VIDEO)

Lajmi i fundit, Sali Berisha dë nohet nga gjykata përshkak se…Para pak minutave ka ndodhur nje ngjarje befasuese per te gjithe ku Kryeministri Rama ka fituar një tjetër betejë për shpifje, këtë herë ndaj ish-Kryeministrit Sali Berisha.
Burime të sigurta bëjnë me dije se Rama ka fituar çështjen ndaj Berishës i cili është dënuar nga Gjykata, ja dhe video, duke shtyp meposht reeklaamn n’diqni pamjet ekskluzivee.