Ky është sekreti i dhjamit të barkut, pa kosto dhe tepër efikas : Pastron në të njëjtën kohë edhe veshkën tuaj


Hum/bja e peshës është një nga sfidat kryesore, kur bëhet fjalë për ruajtjen e shëndetit të mirë.Ka miliona mënyra për të humbur kile, madje edhe nga ato që premtojnë rezultate të shpejta, por shumica e tyre të përfundojnë duke dështuar.

Kjo recetë me vetëm një barishte të shëndetshme është çelësi që do të përshpejtojë procesin e humbjes së peshës.Përveç kësaj, ajo do të përmirësojë shëndetin, do të pastrojë veshkat, dhe do të trajtojë çdo infeksion të traktit urinar. Bëhet fjalë për majdanozin!Majdanozi është ndoshta barishtja më popullore kur vjen puna për humbje peshe, por sasia që konsumojmë në ushqimet tona është e vogël, e pamjaftueshme për procesin e humbjes së peshës të padëshiruar.

Shtoni 5 lugë majdanoz të copëtuar në 1 litër ujë të valë. Pasi ta keni bërë këtë, lereni të qëndrojë për 15­-20 minuta dhe çaji është gati për konsumim. Ky çaj është i mahnitshëm.Është shumë i dobishëm dhe efektiv në lu ftimin e të gjitha llojeve,ditorja.