Ky eshte kremi i fytyres qe largon rrudhat, dhe vetem pas 7 ditesh

Rrudhat janë një dukuri normale që vijnë si pasojë e kalimit të viteve.
Megjithatë, prania e tyre e bën fytyrën të humbasë shkëlqimin dhe për këtë arsye, të gjithë njerëzit, veçanërisht gratë, praktikojnë mënyra të ndryshme për t’i lu.ftu.ar ato.
Përbërësit: 1 lugë çaji mjaltë. 2 lugë çaji vazelinë fa.r.mac.eut.ike. 1 e verdhë veze. 1 lugë gjelle vaj ulliri ose vaj bajame, ja si behet pergatitja dhe perdorimi, shtypeni re,klamn meposht dhe n’diqni videonn.