Ky është ish burri i Albërije Hadërgjonajt: Qëndroi në b urg për 7 vite

Albërije Hadërgjonaj është një nga femrat më të komentuara, sidomos për dukjen e saj e cila sa më shumë që po mbush vite aq më shumë po duket e re. Këngëtarja është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për të cilën ajo është shumë e hapur, dhe e cila tashmë e disa vite është beqare.Mirëpo ish-burri i saj për të cilin Albërie nuk flet shumë quhet Mentor Hadërgjonaj dhe është babai i dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës. Ajo u martua me Mentorin kur kishte vetëm 16 vjet ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: