Kush është motra e Ledri Vulës? E zbulon nëna e tij

Kush është motra e Ledri Vulës? E zbulon nëna e tij.

Ledri Vula është reperi më i famshëm në trojet shqiptare,ku përveç talentit për muzikë ai shquhet edhe për bukurinë e tij që ka bërë të ketë shumë fansa rreth vetes.

Të gjithë e dimë që Ledri është djalë hasret, dhe që ka raporte të mrekullueshme me prindërit e tij.Duke qenë persona shumë të shoqëruar e të dashur, ata kanë krijuar miqësi me figura të famshme, gjegjësisht me familjarët e tyre.Së fundmi ishte Xheri ajo e cila ndau një imazh të Ledrit bashkë me vajzën e Ardit Gjebreas ku vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.