Kurgjo Majlinda çka e paska motrën, kjo bukuroshe qenka motra e saj (FOTO)

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur që kur u lidh me reperin Majk.Ani pse marrëdhënia e tyre nuk zgjati shumë dhe lidhja u rrënua, Majlinda edhe më tej mbeti në vëmemdjen e publikut.

Ka vite që çifti janë ndarë, ndërkohë që Zeka rrit djalit që e ka me reperin Majk.Majlinda duket mami beqare mjaftë e lumtur.

Ajo komentohet kryesisht për linjat perfekte trupore, bukurinë dhe stilin që posedon. E bukur Majlinda, por a e keni parë motren e saj Elizabeten?

Cila duket më mirë sipas jush? Ka vite që çifti janë ndarë, ndërkohë që Zeka rrit djalit që e ka me reperin Majk. Majlinda duket mami beqare mjaftë e lumtur.