Komentuesja i thotë Adelinës “Je bë si plake”, Befasuese ja si ia kthen këngëtarja

Adelina është duke shijuar jetë luksoze që ndanë imazhe të ndryshme nga vendet përrallore që i viziton dhe duket më e lumtur se kurrë.Tash e ca ditë është duke shijuar pushime në Zvicër, vend ky tejet atraktiv e që më shumë po e zbukurojnë çifti me paraqitjet e tyre.

Adelina së fundmi ndau një imazh, ku mori komente nga më të ndryshmet e që shumica ishin kritika për paraqitjen e saj,Më shumë u veçua komenti i një vajze: “Se di pse je prish je ba si plak , me nje femij ce ke ber dhe u bere plak pse kshu mi goc”.

Adelina i’u përgjigj: “zemer pse ke kaq mllef ti ?Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e keqe, une nuk i frigohem perkundrazi.

Siduket paske shume komplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te juptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e daashur se une jeten e kam ne terezee kte ta them si keshill.