Kjo është shtëpia luksoze e Leartës, ja vlen ta shikonii (Pamje)

Kjo është shtëpia luksoze e Leartës, ja vlen ta shikonii.Learta Jakupi është bërë e famshme krah vjehrrës së saj Shyhrete Behlulit.
Ajo tash e sa vite flitet vazhdimisht në mediat rozë e komentohet për jetën e saj dhe luksin që e jeton si reja e Shyhretës.

Ja dhe disa pamje ju sjellim se si duket shtepia e saj, si prej jasht ashtu edhe prej brenda duket mahnitesee.
Per me teper duke hap re!klamiminn shikoni,fotot.