Kjo është kunata bukuroshe e Elita Rudit (Foto)

Kjo është kunata bukuroshe e Elita Rudit. Elita Rudi është bukuroshja zeshkane që para pak vitesh e pushtoj ekranin me energjinë e saj pozitive.

Elita, sjelli në ekran disa formate televizive, ku ftoj e intervistoj shumë figura të njohura publike. Ndërkohë, Elita u bë shumë e përfolur kur nisi një lidhje me reperin Gjiko, me të cilin ka një djalë dhe janë në pritje të fëmijes së dytë.

Ne, zbulojmë edhe vëllain e Gjikos, producentin BingBang me të shoqen, kunaten e Elites, që duket mjaftë bukur, ajo ne foto eshte pare mjaft e thjesht dhe elegantem ja si duken, shkruan ditorja.