Kjo është bashkëshortja bukuroshe dhe djali i “Xhekut” (FOTO)

Me humorin e tij, aktori i njohur Naser Rafuna, arriti të bëjë për vete shumë fansa.
Por përveç anagazhimeve të shumta në punë, aktori Rafuna është shumë i përkushtuar ndaj familjes së tij. Së fundmi ai ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me bashkëshortin dhe djalin e tij Jarin i cili është rritur dhe duket shumë i ëmbël,hape re,klamn pamjen mëposhtê dhe shikoje foton tê plotë.