Kjo dietë 48 orëshe po habit botën,humbni 2 kg në 2 ditë pa u munduar


Pra, nëse jeni duke kërkuar një detoks të shpejtë ose një mënyrë për të humbur peshë, kjo pije natyrale do t’ju bëjë më të mirën. E pasur me përfitime për trupin tuaj dhe shëndetin tuaj, kjo do t’ju lejojë, në një periudhë afatshkurtër.

Të humbni disa kile të grumbulluara që ju shqetësojnë aq shumë dhe të stimuloni përpjekjet tuaja për t’ju orientuar drejt një stili jetese më të shëndetshëm. Ja se çfarë do t’ju duhet për ta përgatitur atë:
Përbërësit 1 lugë çaji speci djegës Cayenne 1 lugë çaji xhenxhefil 1 lugë çaji shurup panje organik 2 lugë lëng limoni 300 ml ujë të filtruar.

Këshilla për përgatitje, Nuk mund të jetë më e lehtë për të përgatitur këtë pije. Vendosni të gjithë përbërësit tuaj në një blender dhe ndizni pajisjen tuaj dhe pija juaj detox është gati! Mund ta pini natën para se të flini për të shijuar të gjitha përfitimet e tij.