”Ketë Emër, Interesant”,Ka Vendosur, T’ia Vë Vajzës, ‘Mehmet-Kosova’…

”Ketë Emër, Interesant”,Ka Vendosur, T’ia Vë Vajzës, ‘Mehmet-Kosova’…

“Mehmet Kosova” dhe gruaja tij vendosin për emrin e vajzës.Aktori i njohur turk, Kenan Imirza lioglu apo siç njihet në Kosovë si “Mehmet Kosova”.

Po bëhet baba për herë të parë.Ai dhe modelja e njohur Sinem Kobal janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël.Sinemi tani është në muajin e tetë, dhe çifti tashmë e kanë bërë pubike se po presin një vajzë.

Sipas mediave turke çifti tashmë e kanë zgjedhur edhe emrin për vajzën e tyre që do vijë në jetë së shpejti. Kenani dhe Sinemi duket se kanë vendosur që vajzën ta pagëzojnë me emrin Lalin.