Kështu duket Xhensila Myrtezaj me flokët bjonde

Xhensila Myrtezaj eshte nje emer mjaft i njohur ne ekranin shqipar.Kengetarja e njohur eshte shume e pelqyer dhe e suksesshme ne karrieren e saj.

Ajo ka terhequr vemendjen e mediave dhe te publikut qe ne daljen e saj te pare ne skene. Nder vite kengetarja ka sjellje nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite.

Xhensila eshte shume aktive dhe e ndjekur ne rrjetet sociale permes te cilave ndan here pas here me fansat fotografi apo video te ndryshme nga jeta e perditshme.

Para disa kohesh ajo i ka habitur te gjithe fansat teksa postoi ne ‘Instagram’ nje foto me floket bionde. Xhensila me kete stil ngjan vertete shume bukur.