Kengetarja Soni Malaj na prezanton me vajzen e saj, Ja sa eshte rritur ajo

Soni Malaj eshte nje kengetare shume e famshme e televizioneve dhe skenave shqiptare , pasi ka shume vite qe eshte pjese e tyre.Por ajo nuk publikon shume ne rrjetet e saj sociaale per jeten private, Aq me teper ajo rezervohet per jeten privatee te vajzes se saj.

Pasi nuk deshiron qe ajo te behet publike apo te behet pjese komenteve dashakeqe.Nuk duhet te harrojme se kengetarja ka qene e martuar me balerinin italian Mirko,shkruan ditorja.