Këngëtarja Fjolla Morina Tha Se Do Martohet Me Biznesmenit, Reagon Gruaja E Tij: Më Prishe Familjen Moj Ku…

Fjolla na habiti të gjithëve pasi u shfaq në rrjetet sociale krah partnerit të saj, me të cilin nuk kishte dalë kur rë publikisht.Përveçse ka marrë gux imin të shfaqet hapur me të.

Mirëpo, sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u a rres t uan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve. “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve të Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realizuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lidhjen.

Po e njëjta media shkruan se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrë dhënie mori fund prej Fjollës. Nuk dihet ende nëse ata janë divorcuar apo jo, por edhe Fjolla pak ditë më parë re agoi as hpër në rrjetet sociale duke shkruar se mediat po shkatërrojnë familjen e një njeriu që s’ka lidhje me të.