Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë, te gjithe e njihni (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë, te gjithe e njihni.

Bertan Asllani gjatë ditës së stome njoftoi fansat e tij se ka lidhur kurorë me të dashurën turke Hazall Senell.

Këngëtari me prejardhje shqiptare ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në Instagram, ku shihet pran të dashurës teksa në fokus vunë unazat e tyre.Ai sipër fotos së ndarë la këtë mbishkrim “Deri në fund”. Ku ata jane bashk prej disa vitesh, dhe tani jane fejuar, dhe duken shume te lumtur ne foton e qe kan publikuar ne rrjetin social.