Kengetari i njohur: Me leket qe fitoj nuk blej rroba nga 10 mije euro, por ua jap nenes e…

Këngëtari i njohur Bardhi Idrizi ka reaguar ndaj një videoje që është bërë virale në rrjete sociale, ku kritikohej se vesh shpesh rroba të njëjta. Përmes një postimi në Instagram, këngëtari shprehet se nuk njihet për jetën luksoze pasi nuk vjen nga një familje e pasur por për zërin e tij.

Ti qe e ke postu ket sen po ta baj qefin vendosa me ti than do fjale!Mos mendo qe me perul mu ose karrieren tem pse e kam pas njejten veshje nje Emision dhe nje darsem nje shokut tem une nuk vi nga familje e milionerav dhe sjam milioner ! nuk besoj qe kam dhez prej teshav se me nje duks 10€ ne videon tem te par BETOHEM e kam pas vesh!

po une njina per zanin tem respektin ndaj qdo njerit qe mka ba support paret qe i fitoj normal qe si kom nda me ble 10.000€ tesha po jau kam nda Nanes edhe Babit per me ba naj shpi etj.