Kaq të bukur e paska nënën Egzona Muqiqi (Foto)

Kaq të bukur e paska nënën Egzona. Ajo u bë e njohur që nga martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.
Ajo është e njohur për stilin e veçantë që ka duke u shfaqur gjithmonë elegante.

Postimet e shumta nuk i ndal në rrjete sociale, duke pozuar shpesh me personat e familjes.
Si rrallë herë, Egzona sot ka publikuar një imazh të bukur me nënën e saj,shtype re’klamiminn dhe shikoji,fotot.