Kaq Shumë Është Rritur Djali I Adelinës, Është Bërë Një Kopje E Nënës

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, po vazhdon të jetë më e pëlqyera nga publiku.

Ajo është larguar pak nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali. Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Së fundi ajo ka publikuar një foto me djalin, ku shohim se Uliksi po rritet shpejt dhe po bëhet një kopje e nënës,hape re!klamiimin mëposhtë dhe shikoje pamjen të plotë.