Kapett mat Dafina Zeqiri me te dashurin e saj, ja kush eshte ai, te gjithe e njohim (FOTO)

Dafina Zeqiri është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, dance dhe R&B. Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e kishte shkruajtur vetë.
Ndersa tani ajo po vazhdon jeten e saj mjaft aktive dhe Prej kohësh flitet se Dafina Zeqiri eshte në lidhje dashurie me Dj,geek, ja dhe fotot e tyre se bashku, shtypni reeklamnn dhe ju shfaqen,pamjet.