Kapet matt Noizy me te dashuren e re, te gjithe e njohim (FOTO)

Kapet matt Noizy me te dashuren e re, te gjithe e njohim.
Pas shumë spekulimeve lidhur me historinë e re të dashurisë së Noizyt mund të themi se kjo është konfirmuar.Noizy së fundi ka postuar një video krah bukuroshes e cila është përfolur të jetë e dashura e re e Noizyt, pasi qe kjo e fundit ka postuar shumë fotografi dhe videoo, në rrjetet sociale,per me teper k1ikojeni re,klamn dhe n’diqni viideon.