Kam paguar nje femer 300 euro te flej me burrin tim,i kam hyr ne dhome per te gjetur arsye te ndahem nga ai,mirepo…!!!

E paguva 300 euro at gruan edhe e shtina burrin qe te del me shok edhe i tregova krejt asaj ku eshte. Ajo i ka qit diqka ne pije edhe e pruni burrin ne banes pa vedije edhe une kur erdha ne mengjes ak trova sikur isha e sho kume edhe kisha po e mbylli deren dhe po qaj dhe aty e mora vendimin mu nda.

I thirra familjet edhe ju thash une sot jam nda per kete arsyjen sepse djali yt me ka tr adhtu edhe kurr me sdo te behem bashk. Aty i kapa senet edhe dola nbanes time me vajzen por pas nje kohe u mundojsha me gjet dike tjeter qe ta vazhdoj jeten.

Por kerkush nuk u sillke me mua sikur ish burri im. Ai me ka lutur sdi sa here por me tani nuk mu ka lajmeru edhe aty e kuptova qe edhe ish burri im ka heq dore nga une edhe tani jam pishman shume qe ja kam be kit kurth qe te ndahet nga une sepse skam menu kurr qe mvjen dita mu merzit per te apo te mer malli per te sepse kur isha e martume nuk e dojsha hiq.

Tani qe jam nda po dua te kthehem por e di qe ai sme pranon me sepse ka shku ko gja kohe qe jemi nda edhe ky ka fillu lidhje tre me dike tjeter edhe nuk e di a mundet te me merr prap per grua mua a jo. Une nuk e di si te kthej ka vetja prap edhe ta marr per burr pa i tregu qe une ja kam be kurth apo najsen te tille.