Ka dalë të gjejë burrë në Perputhen, Na habit Mësuesja lidhet direkt me..

Konkurrentja e “Per’puthen +40”, Gilberta Simoni, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”. Shumë fansa i kanë bërë komplimente mësueses.

E shumë të tjerë kanë qenë kuriozë që të dinë sa më shumë rreth saj dhe pjesëmarrjes në reality show-n e ndjeekur.“Mendon se mund të përputhesh me Ilirin?”, e ka pyetur një ndjekees.

Të cilit i është përgjigjur: “Le t’ia lëmë kohë”, duke e shoqëruar edhe me një emoji duke qeshur. Ndërsa dikush tjetër e ka pyetur nëse do ta linte punën si mësuese, që të shkonte të jetonte jashtë Shqipërisë me partnerin.

“Do e linit mësimdhënien për t’u shpërngulur jashtë shtetit me partnerin?”, ishte pyetja që mori këtë përgjigje nga mësuesja po,ditorja.