Jep dorëheqje Arjan Konomi nga “Për’puthen” Ja kush pritet ta zëvendësoj…

Opionionisti i emisionit “Për’puthen”, Arjan Konomi, nëpërmes një video të postuar në rrjetin social “Instagram”, ka bërë të ditur në një mënyre largimin e tij nga ky program,.Pas skan dalit të fotografive të ish-konkurrentit nga Kosova, Beartit dhe Teas, e cila kjo e fundit u largua nga emisioni si çift me Andin, por që më pas doli të mos jetë e vërtetë.

“Unë nuk kam pasur absolutisht as dijeninë më të vogël as dyshimin më minimal që mund të ekzistonte kjo e vertetë që e keni marrë vesh këtë ditë, nëse kam pas dyshime kanë qenë dyshime të caktuara, që tani i takojnë 3 apo 4 muaj më parë”, shtoi ai.

“Kam pasur dyshime për tërheqje reciproke kam qenë totalisht në mungesë të plotë të çdo dijeni dhe çdo informacioni deri në momentin që do ishte Prime, ku Tea dhe Andi do të largoheshin nga ai emisioni, kjo është një gjë që dua të sqaroi”, vazhdoi ai.

Në anënen tjetër sonte pritet të hyj Pastori Akil Pano në vend të Fatma Haxhialiut dhe që kjo e fundit nëpërmjet një postimi në rrjetin social,ditorja.