Ja vlen ta shikonii: Vajza bukuroshe e Danit dhe jeta e saj luksoze (FOTO)

Kohë më parë kishte bërë bujë lajmi për djalin e vogël të Ramadan Krasniqit- Danit, i cili shfaqej me vetura super luksoze.
Në fakt nuk është vetëm Andi, i cili bën jetë luksoze, edhe vajza e Danit, bën po të njejtën jetë. 22-vjeçarja publikon fotografi nga vendet e ndryshme të botës që i viziton, e që padyshim jetën e saj ajo e tregon edhe ne rrjetet sociale me postimet e saja, duke k1ikuar meposht ne re’klamn mund ti shikoní,fotot.