Ja si dukej Arbana Osmani kur doli per here te pare ne televizion

Tani eshte e kururar deri ne detaje por ja si dukej Arbana Osmani kur doli per here te pare ne televizion.

Arbana Osmani eshte nje nder prezantueset me te dashura te ekranit shqiptar.Kl1ikoo-ree.klamn, dhe shikoji-fotot.Ajo ka arritur te jete nje nder femrat me te pelqyera te ekranit megjithese nuk shquhet per bukuri.
Me origjinalitetin e saj dhe me stilin e vecante ne te veshur ajo ka bere per vete gjithe publikun shqiptar.
Ne fotot me poshte do te shikoni se si moderatorja dukej ne vitet 2000.

Viti 2000 ishte periudha kur moda dhe pamja ishin shume ndryshe nga se jane sot.
Arbana vazhdon te jete e qeshur dhe e cilter edhe sot.Kujtojme se moderatorja eshte ne javet e fundit e shtatezanise dhe se shpejti do te behet nene per here te dyte.