Ja sa te bukura janë motrat e Gilit (Foto)

Këngëtarja e njohur nuk po ua lëshon rrugën vajzave të reja, ku gjithmonë shfaqet me gjëra unike në fizikun e saj.

Edhe pse imazhet e saj janë pothuajse gjithmonë me fustana e rregullime perfekte, Gili kësaj here ka pozuar me një stil më ndryshe.
Ndersa keto dite ajo pa publiikuar nje foto me motrat e saja, dhe duken shume te lumtura, hape meposht re’klamnn dhe shfaqet,fotoja.