Ja sa te bukur dhe elegante e ka vjehrren Elita…

Ja sa te bukur dhe elegante e ka vjehrren Elita…

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private.
Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Në foto e fundit ajo shihet e veshur me dallamë dhe me kafe në duar.
Duket se Elita Rudi është një nuse shumë e zonja. Por ja dhe si duket vjehrra e saj.